2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lengvojo krovininio mikroautobuso pirkimas
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti lengvąjį krovininį automobilį (N1 klasė). Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 1 priede
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144750 Kravu vedēji
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0