113987-2025 - Konkurss
Lietuva – Benzīns – Kuro pirkimas (skelbiama apklausa)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kuro pirkimas (skelbiama apklausa)
Apraksts: Automobilinių degalų (dyzelino, benzino) iš degalinių pirkimas
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09132000 Benzīns
Papildu klasifikācija (cpv): 09134200 Dīzeļdegviela
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0