115607-2026 - Rezultāts
Latvija – Programmatūras izstrādes pakalpojumi – Biznesa inteliģences (BI) risinājuma izveide Investīcijas 2.1.3.1.i. projekta “Uzņēmumu reģistra datu apstrādes un pakalpojumu modernizācija” ietvaros
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Biznesa inteliģences (BI) risinājuma izveide Investīcijas 2.1.3.1.i. projekta “Uzņēmumu reģistra datu apstrādes un pakalpojumu modernizācija” ietvaros
Apraksts: Biznesa inteliģences (BI) risinājuma izveide Investīcijas 2.1.3.1.i. projekta “Uzņēmumu reģistra datu apstrādes un pakalpojumu modernizācija” ietvaros
Iekšējais identifikators: UR2025/6
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72262000 Programmatūras izstrādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000