2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Inžinerinio projektavimo paslaugos
Apraksts: Vidaus lifto projektavimo paslaugos
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: nėra
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0