118105-2024 - Rezultāts
Latvija – Celtniecības darbi – Iekšējo inženiertīklu apkopes un remonta pakalpojumi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādēs, to struktūrvienībās un padotības iestādēs
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Būvdarbi - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Iekšējo inženiertīklu apkopes un remonta pakalpojumi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādēs, to struktūrvienībās un padotības iestādēs
Apraksts: Iekšējo inženiertīklu apkopes un remonta pakalpojumi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādēs, to struktūrvienībās un padotības iestādēs
Iekšējais identifikators: DVP 2023/108
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000