2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Telšių miesto viešųjų erdvių priežiūros paslaugos
Apraksts: Pirkimas skaidomas į dalis: I dalis - Gatvių, šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų, automobilių aikštelių, aikščių, laiptų, visuomeninio transporto stotelių, techninių šaligatvių ir įvažų valymo mechanizuotu būdu priežiūros paslaugos, II dalis – Masčio ežero pakrantės želdinių, vejos, tualetų, pėsčiųjų ir dviračių takų, automobilių aikštelių valymo ir priežiūros paslaugos
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90600000 Tīrīšanas un sanitārie pakalpojumi lauku apvidos vai pilsētu teritorijās un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Gatvių, šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų, automobilių aikštelių, aikščių, laiptų, visuomeninio transporto stotelių, techninių šaligatvių ir įvažų valymo mechanizuotu būdu priežiūros paslaugos
Apraksts: Gatvių, šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų, automobilių aikštelių, aikščių, laiptų, visuomeninio transporto stotelių, techninių šaligatvių ir įvažų valymo mechanizuotu būdu priežiūros paslaugos
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Masčio ežero pakrantės želdinių, vejos, tualetų, pėsčiųjų ir dviračių takų, automobilių aikštelių valymo ir priežiūros paslaugos
Apraksts: Masčio ežero pakrantės želdinių, vejos, tualetų, pėsčiųjų ir dviračių takų, automobilių aikštelių valymo ir priežiūros paslaugos
Iekšējais identifikators: 2