See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Nuteistųjų / suimtųjų apiprekinimo paslauga Alytaus, Marijampolės ir Panevėžio kalėjimuose
Apraksts: Pirkimo objektas – nuteistųjų /suimtųjų apiprekinimo paslauga, nuomojant turto valdytojo patikėjimo teise valdomą nekilnojamąjį turtą – patalpas, skirtas parduotuvės nuteistiesiems /suimtiesiems veiklai.
Iekšējais identifikators: 700080
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: 2023-10-26 paskelbtas atviras konkursas dėl nuteistųjų/suimtųjų apiprekinimo paslaugos pirkimo buvo nutrauktas dėl pastebėtų esminių klaidų pirkimo dokumentuose – Pasiūlymo produktų kainos lentelėje netinkamai nurodytų kai kurių produktų mato vienetų. Siekiant nepertraukiamai užtikrinti nuteistųjų/suimtųjų apiprekinimo paslaugą Alytaus, Marijampolės ir Panevėžio kalėjimuose ir atsižvelgiant į tai, kad su pirkimo dokumentais tiekėjai yra jau susipažinę, taikoma pagreitinta pirkimo procedūra.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55900000 Mazumtirdzniecības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Nuteistųjų / suimtųjų apiprekinimo paslauga Alytaus kalėjime
Apraksts: Nuteistųjų / suimtųjų apiprekinimo paslauga Alytaus kalėjime, adresu Ulonų g. 8A, Alytus
Iekšējais identifikators: 697778
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Nuteistųjų / suimtųjų apiprekinimo paslauga Marijampolės kalėjime
Apraksts: Nuteistųjų / suimtųjų apiprekinimo paslauga Marijampolės kalėjime, adresu Sporto g. 7, Marijampolė
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Nuteistųjų / suimtųjų apiprekinimo paslauga Panevėžio kalėjime
Apraksts: Nuteistųjų / suimtųjų apiprekinimo paslauga Panevėžio kalėjime, adresu P. Puzino g. 12, Panevėžys