2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Medžio skiedra (kuras)
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti medžio skiedrą (kurą). Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų priede „Techninė specifikacija“.
Iepriekšējs paziņojums: 701921-2025
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09000000 Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1