118885-2026 - Rezultāts
Lietuva – Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi – Importo ir eksporto licencijų, importo kvotų ir eksporto kompensacijų administravimo inform. sistemos ir Rinkos reguliavimo priemonių administravimo inform. sistemos priežiūra ir atnaujinimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Importo ir eksporto licencijų, importo kvotų ir eksporto kompensacijų administravimo inform. sistemos ir Rinkos reguliavimo priemonių administravimo inform. sistemos priežiūra ir atnaujinimas
Apraksts: Importo ir eksporto licencijų, importo kvotų ir eksporto kompensacijų administravimo informacinės sistemos ir rinkos reguliavimo priemonių administravimo informacinės sistemos priežiūros/palaikymo, naujų funkcijų diegimo, atnaujinimo, pokyčių kūrimo ir konsultavimo paslaugos
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0