See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Zemkopības ministrijas un tās padotībā esošo iestāžu nodarbināto veselības apdrošināšana
Apraksts: Zemkopības ministrijas un tās padotībā esošo iestāžu nodarbināto veselības apdrošināšana
Iekšējais identifikators: ZM 2023/26_ELFLA_EJZAF_ANM
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66512200 Veselības apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Apraksts: Pārtikas un veterinārā dienesta nodarbināto veselības apdrošināšana