120557-2025 - Konkurss
Lietuva – Ūdens skaitītāji – Karšto vandens skaitikliai su nuotolinio duomenų nuskaitymo moduliu
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Karšto vandens skaitikliai su nuotolinio duomenų nuskaitymo moduliu
Apraksts: AB „Klaipėdos energija“ atlieka karšto vandens apskaitos prietaisų keitimą/įrengimą daugiabučių namų gyvenamose/negyvenamose patalpose bei individualių namų įvaduose. Perkami buitiniai, viensraučiai sausos eigos DN 15 mm karšto vandens apskaitos prietaisai su nuotoliniu duomenų nuskaitymu
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38421100 Ūdens skaitītāji
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0