121740-2024 - Konkurss
Lietuva – Medicīnas palīgmateriāli – Vienkartinių medicinos priemonių pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vienkartinių medicinos priemonių pirkimas
Apraksts: Perkamos vienkartinės medicinos priemonės
Iekšējais identifikators: 698105
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33141110 Pārsēji, 33141125 Ķirurģisko šuvju materiāli, 33141200 Katetri, 33141310 Šļirces, 33141320 Medicīniskās adatas, 33141420 Ķirurģiskie cimdi, 33170000 Anestēzija un reanimācija, 33196000 Medicīniskās palīgierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1. VIENKARTINIO NAUDOJIMO ŠVIRKŠTAI
Apraksts: Perkamos medicinos priemonės, reikmenys ir vienkartinės medžiagos
Papildu klasifikācija (cpv): 33141310 Šļirces
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2. ADATOS, INRTAVENINIAI KATETERIAI, INFUZINĖS SISTEMOS
Papildu klasifikācija (cpv): 33141320 Medicīniskās adatas
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3. STERILIOS VIENKARTINĖS CHIRURGINĖS PIRŠTINĖS
Papildu klasifikācija (cpv): 33141420 Ķirurģiskie cimdi
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4. TVARSLIAVA
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5. UROLOGINĖS PRIEMONĖS
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6. PRIEMONĖS ANESTEZIJAI IR INTENSYVIAI TERAPIJAI, GASTROENTEROLOGIJAI
Papildu klasifikācija (cpv): 33170000 Anestēzija un reanimācija
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7. STERILIZUOJAMŲ GAMINIŲ PAKAVIMO PRIEMONĖS
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 8. STERILIZACIJOS KONTROLĖS PRIEMONĖS
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 9. BESIREZORBUOJANTIS PINTAS SINTETINIS MULTIFILAMENTINIS CHIRURGINIS SIŪLAS
Papildu klasifikācija (cpv): 33141125 Ķirurģisko šuvju materiāli
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 10. POLIESTERIO PINTAS, SILIKONIZUOTAS, NESIREZORBUOJANTIS CHIRURGINIS SIŪLAS
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 11. SINTETINIS, MONOFILAMENTINIS, NESIREZORBUOJANTIS CHIRURGINIS SIŪLAS
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 12. SINTETINIS, PAGAMINTAS IŠ POLIGLAKTINO, BESIREZORBUOJANTIS, POLIFILAMENTINIS, PINTAS, CHIRURGINIS SIŪLAS
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: 13. BESIREZORBUOJANTIS, SINTETINIS, MONOFILAMENTINIS CHIRURGINIS SIŪLAS
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: 14. STERILUS, MONOFILAMENTINIS TINKLELIS
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: 15. NESIREZORBUOJANTIS, SINTETINIS, POLIFILAMENTINIS, DENGTAS, PINTAS CHIRURGINIS SIŪLAS
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: 16. BESIREZORBUOJANTIS, SINTETINIS, POLIFILAMENTINIS CHIRURGINIS SIŪLAS
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: 17. NESIREZORBUOJANTIS, MONOFILAMENTINIS CHIRURGINIS SIŪLAS
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: 18. NESIREZORBUOJANTIS, SINTETINIS, MONOFILAMENTINIS CHIRURGINIS SIŪLAS
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: 19. ILGOS REZORBCIJOS MONOFILAMENTINIS CHIRURGINIS SIŪLAS
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: 20. INTUBACINĖS-ANESTEZIOLOGINĖS PRIEMONĖS
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: 21. OPERACINĖS SLAUGOS PRIEMONĖS
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: 22. VIENKARINĖ APRANGA
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: 23. ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: 24. MEDICINOS PRIEMONĖS KARDIOLOGIJAI IR DIAGNOSTIKAI
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: 25. KRŪTINĖS LĄSTOS DRENAVIMO PRIEMONĖS
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: 26. VAKUUMINIAI ATSIURBĖJAI SU DRENAIS
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: 27. SILIKONINIAI DRENAI
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: 28. SUPRAPUBINIS RINKINYS
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: 29. ATSIURBIMO KIURETĖS KARMAN TIPO
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: 30. SISTEMA POOPERACINIAM AUTOLOGINIO KRAUJO SURINKIMUI BEI PERPYLIMUI IR ŽAIZDOS DRENAVIMUI
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: 31. PROCEDŪRINIS RINKINYS CENTRINEI PUNKCIJAI
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: 32. RINKINYS GASTROSTOMIJAI
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: 33. ANTIBAKTERINIAI FILTRAI
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: 34. VIENKARTINIAI SKALPELIŲ AŠMENYS
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: 35. HEMOSTATINĖ KEMPINĖLĖ
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: 36. KEMPINĖLĖS ELEKTROPEILIO VALYMUI
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: 37. VIENKARTINIAI KLIZMAVIMO RINKINIAI
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: 38. DUJŲ VAMZDELIS
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: 39. ANTGALIAI SPIROGRAFUI „SPIRO USB“
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: 40. ANTGALIAI ALKOTESTERIUI
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: 41. AŠMENYS PLAUKŲ KIRPIMO MAŠINĖLEI
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: 42. NOSIES SPAUSTUKAI
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: 43. VIENKARTINIAI VAGINALINIAI SKĖTIKLIAI
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: 44. LIPNI MEDŽIAGA ABSORBUOJANČIO TVARSČIO FIKSAVIMUI
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: 45. LIPNI MEDŽIAGA ABSORBUOJANČIO TVARSČIO FIKSAVIMUI
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: 46. NEAUSTINĖS MEDŽIAGOS VIENKARTINĖS PAKLODĖS
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: 47. VIENKARTINĖ PATALYNĖ
Daļa: LOT-0048
Nosaukums: 48. VIENKARTINĖS KELNAITĖS KOLONOSKOPIJAI
Daļa: LOT-0049
Nosaukums: 49. INTUBACINIS VAMZDELIS SU BALIONĖLIAIS
Daļa: LOT-0050
Nosaukums: 50. MENTELĖS, ŠEPETĖLIAI
Daļa: LOT-0051
Nosaukums: 51. NAKTIPUODŽIAI, ANTELĖS, SPJAUDYKLĖS
Daļa: LOT-0052
Nosaukums: 52. Vaistų taurelės
Daļa: LOT-0053
Nosaukums: 53. Medicininė klijuotė
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: 54. KILPA POLIPEKTOMIJOS
Daļa: LOT-0055
Nosaukums: 55. KONTEINERIAI AŠTRIŲ MEDICININIŲ ATLIEKŲ SURINKIMUI
Daļa: LOT-0056
Nosaukums: 56. PRIEMONĖS FIZIOTERAPIJAI