2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kaišiadorių vandens gerinimo įrenginių rekonstravimo pirkimas
Apraksts: Kaišiadorių vandens gerinimo įrenginių rekonstravimo darbai
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45240000 Ūdens projektu būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1