See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ausinės asmenims su autizmo spektro sutrikimais ir specialių planšečių su akių sekimo programine įranga
Apraksts: Ausinės asmenims su autizmo spektro sutrikimais ir specialių planšečių su akių sekimo programine įranga
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32342100 Austiņas
Papildu klasifikācija (cpv): 30213200 Planšetdators
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 prikimo dalis - ausinės asmenims su autizmo spektro sutrikimais
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 pirkimo dalis - specialiosios planšetės su akių sekimo programine įranga
Iekšējais identifikators: 2