122969-2024 - Konkurss
Lietuva – Programmatūras izstrādes pakalpojumi – TP-2828 Kontaktų valdymo sukūrimo, palaikymo ir vystymo paslaugų pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: TP-2828 Kontaktų valdymo sukūrimo, palaikymo ir vystymo paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkančioji organizacija, vykdydama savo funkcijas, organizuoja įvairaus pobūdžio bei apimties renginius. Siekiant išmanaus ir efektyvaus disponuojamų kontaktų valdymo, norima sukurti Sistemą, kuri būtų pritaikyta prie Perkančiosios organizacijos poreikių. Sistema susidėtų, bet neapsiribotų, iš efektyvaus kontaktų valdymo, naujienlaiškių, pakvietimų siuntimo ir dalyvių į organizuojamus renginius registracijos.
Iekšējais identifikators: 709336
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72262000 Programmatūras izstrādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000