123948-2026 - Konkurss
Lietuva – Cauruļvadu pārbaudes pakalpojumi – (VPP-704) Magistralinių dujotiekių diagnostikos paslaugos (DPS sukūrimas)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: (VPP-704) Magistralinių dujotiekių diagnostikos paslaugos (DPS sukūrimas)
Apraksts: AB „Amber Grid“ siekia sukurti dinaminę pirkimų sistemą (VPP-704) Magistralinių dujotiekių diagnostikos paslaugos. Jos galiojimo laikotarpiu, AB „Amber Grid“ sieks vykdydama Konkrečius pirkimus įsigyti magistralinių dujotiekių diagnostikos paslaugas. Konkrečius pirkimus vykdys ir jų pagrindu pirkimo sutartis su laimėjusiais tiekėjais sudarys AB „Amber Grid“. Konkretūs reikalavimai įsigyjamam Pirkimo objektui, techninė specifikacija, bus pateikiami konkretaus pirkimo, vykdomo DPS pagrindu, dokumentuose.
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 76600000 Cauruļvadu pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0