124160-2026 - Konkurss
Lietuva – Minidatoru aparatūra – Duomenų analizės sistema
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Duomenų analizės sistema
Apraksts: Perkama duomenų analizės sistema
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30212000 Minidatoru aparatūra
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Duomenų saugojimo platforma
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Duomenų apdorojimo platforma
Iekšējais identifikators: 2