125862-2024 - Rezultāts
Lietuva – Kuģu brokeru pakalpojumi – Agentavimo kitų šalių uosto mokesčių viešasis pirkimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Agentavimo kitų šalių uosto mokesčių viešasis pirkimas
Apraksts: Perkančioji organizacija planuoja įsigyti laivų agentavimo paslaugas užsienio uostuose.
Iekšējais identifikators: 692534
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63522000 Kuģu brokeru pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000