128266-2024 - Līguma grozījumi
Latvija – Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija – Pārtikas preču piegāde Ludzas novada pašvaldības iestādēm pagastos
Paziņojums par līguma grozījumiem
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pārtikas preču piegāde Ludzas novada pašvaldības iestādēm pagastos
Apraksts: Pārtikas preču piegāde Ludzas novada pašvaldības iestādēm pagastos
Iekšējais identifikators: LNP 2022/75
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Saldēta produkcija
Apraksts: PĀRTIKAS PREČU PIEGĀDES LĪGUMS