See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Tolimųjų oro teršalų pernašų poveikio sąlygiškai natūralioms ekosistemoms ir Lietuvos oro baseinui vertinimo paslaugos
Apraksts: Paslaugų tikslas – surinkti duomenis ir informaciją bei įvertinti oro taršos poveikį sąlygiškai natūralių ekosistemų komponentams ir įvertinti tolimųjų oro teršalų pernašų poveikį bendram Lietuvos oro baseino užterštumo lygiui.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73200000 Pētniecības un izstrādes konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Tolimųjų oro teršalų pernašų poveikio sąlygiškai natūralių ekosistemų būklei vertinimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Tolimųjų oro teršalų pernašų poveikio Lietuvos oro baseino užterštumo lygiui vertinimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 2