129959-2024 - Rezultāts
Latvija – Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi – Par Latvijas Bankas darbinieku darījuma braucienu pakalpojumu nodrošināšanu
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Par Latvijas Bankas darbinieku darījuma braucienu pakalpojumu nodrošināšanu
Apraksts: Par Latvijas Bankas darbinieku darījuma braucienu pakalpojumu nodrošināšanu
Iekšējais identifikators: LB 2023/68
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63510000 Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000