2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Keleivių vežimo Visagino savivaldybės vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais paslaugos
Apraksts: 1. Pirkimo objektas – keleivių vežimo Visagino savivaldybės vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais paslaugų pirkimas. Pirkimo objektas į dalis neskaidomas. Sutartis bus sudaroma su vienu Vežėju visiems maršrutams įvykdyti 2. Pirkimo tikslas – parinkti Vežėją, kuris teiks paslaugas veždamas keleivius Visagino savivaldybės vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais transporto priemonėmis, atitinkančiomis techninėje specifikacijoje nurodytus reikalavimus. 3. Pirkimo objektą sudarantys maršrutai: 3.1. Maršrutas Nr. 1, Visagino miestas–sodininkų bendrijos „Pavasaris“, „Statybininkas“. Maršruto ilgis − 18,5 km. 3.2. Maršrutas Nr. 2, Visagino miestas–sodininkų bendrija „Pavasaris“. Maršruto ilgis− 23,3 km. 3.3. Maršrutas Nr. 3, Visagino miestas–sodininkų bendrija „Vyšnia“. Maršruto ilgis− 25,0 km. 3.4. Maršrutas Nr. 4, Visagino miestas–kapinės. Maršruto ilgis− 40,0 km. 3.5. Maršrutas Nr. 5, Visagino miestas–Lapušiškės kaimas. Maršruto ilgis – 27 km. 3.6. Maršrutas Nr. 6, Visagino miestas–Makaravo kaimas. Maršrutas įgyvendinamas dviem būdais: 3.6.1. Pirmu būdu įgyvendinant maršrutą jo ilgis 33 km. 3.6.2. Antru būdu įgyvendinant maršrutą jo ilgis 26 km. 3.7. Maršrutas Nr. 8, Visagino miestas. Maršrutas įgyvendinamas dviem būdais: 3.7.1. Pirmu būdu įgyvendinant maršrutą jo ilgis 9 km. 3.7.2. Antru būdu įgyvendinant maršrutą jo ilgis 7 km. 3.8. Visų maršrutų metinė rida apie 155000 km be nulinės ridos. 4. Keleivių vežimo paslaugų teikimo laikotarpis: 4.1. Paslaugos pagal sudarytą sutartį bus teikiamos ne ilgiau kaip 120 mėnesių (10 metų) nuo Paslaugų teikimo pradžios. 4.2. Keleivių vežimo paslaugos maršrutu Nr. 1, maršrutu Nr. 2, maršrutu Nr. 3 ir maršrutu Nr. 5 (į sodininkų bendrijas) teikiamos nuo balandžio 15 d. iki spalio 31 d., maršrutu Nr. 4 (į kapines) – nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 30 d., maršrutu Nr. 6 ir maršrutu Nr. 8 ištisus metus pagal Visagino savivaldybės administracijos patvirtintą tvarkaraštį. 4.3. Paslaugos pagal sudarytą sutartį maršrutu Nr. 1, maršrutu Nr. 2, maršrutu Nr. 3 ir maršrutu Nr. 5 (į sodininkų bendrijas ir kapines) bus teikiamos nuo sutarties įsigaliojimo dienos, tačiau ne anksčiau kaip nuo 2027 m. balandžio 15 d. 4.4. Paslaugos pagal sudarytą sutartį maršrutu Nr. 4 (į kapines) bus teikiamos nuo sutarties įsigaliojimo dienos, tačiau ne anksčiau kaip nuo 2027 m. balandžio 1 d. 4.5. Paslaugos pagal sudarytą sutartį maršrutu Nr. 6 (į Makaravą) ir maršrutu Nr. 8 (miesto) bus teikiamos nuo sutarties įsigaliojimo dienos, tačiau ne anksčiau kaip nuo 2027 m. liepos 1 d. 5. Vežėjas visu paslaugos teikimo laikotarpiu maršrutams Nr. 1, Nr. 2, Nr. 3, Nr. 4, Nr. 6 ir Nr. 8 turi turėti 5 (penkias) transporto priemones (keturios pagrindinės ir viena rezervinė) bei maršrutui Nr. 5 turi turėti 2 (dvi) transporto priemones (viena pagrindinė ir viena rezervinė).
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60000000 Transporta pakalpojumi (izņemot atkritumu transportu)
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 1 550 000