Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71200000 Arhitektūras un saistītie pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71400000 Pilsētplānošanas un ainavu arhitektūras pakalpojumi
Izpildes vieta
Pasta adrese: Lielo kapu teritorija Rīgā
Pilsēta: Rīga
Pasta indekss: LV-1026