2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Palangos miesto bendrojo plano dalies ,,Dėl laikinų statinių ir prekybos įrenginių vietų išdėstymo Palangos mieste" koregavimo paslaugos pirkimas
Apraksts: Bendrojo plano dalies koregavimo planavimo tikslas - sureguliuoti laikinų statinių ir prekybos įrenginių išdėstymą viešose vietose ir privačiose valdose Palangos mieste atsižvelgiant į gyvenamųjų vietovių kraštovaizdžio savitumui svarbias teritorijas, antropogeninius ir gamtinius elementus, vertingą kraštovaizdį reprezentuojančias apžvalgos vietas ir iš jų atsiveriančias panoramas, pasikeitusias miesto raidos tendencijas, miesto plėtros prioritetus ir jų įgyvendinimo eiliškumą; įvertinti plėtros galimybes urbanizuotoje miesto dalyje ir nustatyti aiškesnį reglamentavimą, nustatyti vizualinius ir architektūrinius sprendinius.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71200000 Arhitektūras un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Iespējas:
Opciju apraksts: 2