134735-2025 - Konkurss
Lietuva – Topogrāfiskie pakalpojumi – Molėtų šilumos tiekimo tinklų apsaugos zonų nustatymo ir planų parengimas (skelbiama apklausa)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Molėtų šilumos tiekimo tinklų apsaugos zonų nustatymo ir planų parengimas (skelbiama apklausa)
Apraksts: UAB „Molėtų šiluma“ nuosavybės teise priklausančių šilumos perdavimo tinklų apsaugos zonų (toliau - AZ) planų parengimas (nerengiant teritorijų planavimo dokumento ar žemės valdos projekto), parengtų dokumentų ir erdvinių duomenų teikimas Lietuvos Respublikos energetikos ministerijai, visų reikalingų parengtų dokumentų viešinimas, duomenų Nekilnojamojo turto kadastro ir Nekilnojamojo turto registro tvarkytojui apie nustatytas šilumos perdavimo tinklų AZ teikimas, Nekilnojamojo turto kadastro ir Nekilnojamojo turto registro tvarkytojui prašymų apie žymų padarymą teikimas, organizavimas ir vykdymas darbų, susijusius su specialiųjų žemės naudojimo sąlygų nustatymu bei įregistravimu Nekilnojamojo turto registre, asmenų informavimas apie numatomas taikyti specialiąsias žemės naudojimo sąlygas planuose nustatytose AZ (toliau - Paslaugos).
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71351810 Topogrāfiskie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0