See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dujų analizatoriai
Apraksts: Nauji, nenaudoti. Dujų analizatoriai turi būti įtraukti į Lietuvos Respublikos matavimo priemonių registrą. Turi būti pateikta eksploatavimo instrukcija lietuvių kalba, patikros, kalibravimo metodikos lietuvių kalba, apsaugos nuo sprogimo sertifikatai. Dujų analizatoriai turi turėti apsaugą nuo sprogimo. Elektros įrengimai turi būti pagaminti pagal EN standartus (CENELEC/CEI) ir 94/9 EC direktyvos (ATEX 100) reikalavimus.
Iekšējais identifikators: 695495
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38434000 Analizatori
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 4