13605-2025 - Rezultāts
Lietuva – Sistēmu analīzes un programmēšanas pakalpojumi – 731910 VAPRIS, VPREG modernizavimas (1 etapas)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 731910 VAPRIS, VPREG modernizavimas (1 etapas)
Apraksts: Paslaugos turi būti įgyvendintos šiais etapais: 1) I iteracija: Analizės ir projektavimas; Konstravimas ir vidinis testavimas, priėmimo testavimas, mokymai, diegimas, duomenų migravimas; Bandomoji eksploatacija (20 proc. I iteracijos kainos). 2) II iteracija: Analizės ir projektavimas; Konstravimas ir vidinis testavimas, priėmimo testavimas, mokymai, diegimas, duomenų migravimas; Bandomoji eksploatacija. 3) Sukurtos programinės įrangos vystymo paslaugos
Iekšējais identifikators: 731910
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72240000 Sistēmu analīzes un programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: VAPRIS, VPREG modernizavimas (1 etapas)
Iekšējais identifikators: 1
Papildu klasifikācija (cpv): 72240000 Sistēmu analīzes un programmēšanas pakalpojumi