See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Palapinių nuoma (VĮAC Pabradės skyrius, Herkus stovykla)
Apraksts: Perkančioji organizacija planuoja išsinuomoti palapines (angarus) su įranga (apšvietimu, šildymu, vėdinimu ir kondicionavimu) skirtą remontuoti sunkiąją karinę techniką. Pirkimas yra skaidomas į dalis: 1. Palapinės (angaro) nuoma stovyklai "Herkus"; 2. Palapinės (angaro) nuoma stovyklai "Tauras".
Iepriekšējs paziņojums: 613270-2024
Iekšējais identifikators: 741657
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39522530 Teltis
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Palapinės (angaro) nuoma stovyklai "Herkus"
Apraksts: Perkančioji organizacija planuoja išsinuomoti palapinę (angarą) su įranga (apšvietimu, šildymu, vėdinimu ir kondicionavimu) skirtą remontuoti sunkiąją karinę techniką.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Palapinės (angaro) nuoma stovyklai "Tauras"
Iekšējais identifikators: 2