14187-2024 - Rezultāts
Latvija – Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi – Vispārīgā vienošanās atsavināmās zemes kadastrālās uzmērīšanas pakalpojumiem piespiedu dalītā īpašuma izbeigšanai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsVispārīgā vienošanās atsavināmās zemes kadastrālās uzmērīšanas pakalpojumiem piespiedu dalītā īpašuma izbeigšanai
AprakstsPakalpojums ietver privātpersonai piederošas zemes vienības, uz kuras atrodas daudzdzīvokļu dzīvojamā māja, sadali, veicot piespiedu dalītā īpašuma izbeigšanai noteiktās atsavināmās zemes kadastrālo uzmērīšanu un sadalāmās zemes vienības īpašniekam paliekošās zemes daļas kadastrālo uzmērīšanu atbilstoši Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumam un Ministru kabineta 2011.gada 27.decembra noteikumos Nr.1019 “Zemes kadastrālās uzmērīšanas noteikumi” noteiktajai atsavināmās zemes kadastrālās uzmērīšanas kārtībai.
Iekšējais identifikatorsVZD 2023/03/P
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0000