2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Administravimo paslaugos
Apraksts: projekto „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumo didinimas Kaišiadorių rajone“ administravimo paslaugos
Iepriekšējs paziņojums: 563355-2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 75112100 Administratīvie attīstības projektu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0