144292-2026 - Rezultāts
Lietuva – Inženiertehniskie un celtniecības darbi – VP-3553 Gaisro aptikimo signalizacijos įrengimas, Laisvės pr. 28, Vilniuje
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: VP-3553 Gaisro aptikimo signalizacijos įrengimas, Laisvės pr. 28, Vilniuje
Apraksts: Gaisro aptikimo signalizacijos įrengimas, Laisvės pr. 28, Vilniuje
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45220000 Inženiertehniskie un celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45220000 Inženiertehniskie un celtniecības darbi, 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi, 45311200 Elektroinstalācijas darbi, 45312000 Signalizācijas sistēmu un antenu uzstādīšana, 45312200 Pretielaušanās signalizācijas sistēmas ierīkošana, 45312310 Zibens aizsardzības ierīkošanas darbi, 45315100 Elektrotehnisko instalāciju darbi, 45331100 Centrālapkures ierīkošana, 50116100 Elektrosistēmas remonta pakalpojumi, 50610000 Drošības iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 7 kategorija: Apsauginės signalizacijos, gaisro signalizavimo, gaisro gesinimo, vaizdo stebėjimo, praėjimo kontrolės sistemų projektavimas ir/ arba įrengimas
Iekšējais identifikators: 1