2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Munīcijas (pneimatiskajiem ieročiem) iegāde
Apraksts: Munīcijas (pneimatiskajiem ieročiem) iegāde
Iekšējais identifikators: VALIC2026/005/BN-P-AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35330000 Munīcija
Papildu klasifikācija (cpv): 35331500 Patronas, 35331100 Lodes
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Munīcijas pneimatiskajiem ieročiem (lodītes 4,5 mm) iegāde
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Patronas 5,6 mm svina lodes ar vara pārklājumu iegāde
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Balona CO2 pneimatisko ieroču 12 g iegāde