145726-2026 - Konkurss
Lietuva – Medicīnas palīgmateriāli – Vienkartinės medicinos priemonės
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vienkartinės medicinos priemonės
Apraksts: Vienkartinės medicinos priemonės
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Universalus apklotų rinkinys
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Spinalinės ir epidūrinės adatos
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Adatos nervinių rezginių anestezijai su ultragarsiniu žymekliu
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Skysčių maišymo prietaisas
Iekšējais identifikators: 4