146265-2026 - Konkurss
Lietuva – Cauruļvadu projektēšanas pakalpojumi – Teritorijos prie Rudaminos g. ir Sodų g., esančios Vilniaus r. sav., Nemėžio sen., Skaidiškių mstl. paviršinių nuotekų projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugas
Paziņojums par kvalifikācijas sistēmu
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Teritorijos prie Rudaminos g. ir Sodų g., esančios Vilniaus r. sav., Nemėžio sen., Skaidiškių mstl. paviršinių nuotekų projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugas
Apraksts: CVP IS
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71322200 Cauruļvadu projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0