148815-2024 - Plānošana
Latvija – Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija – Pārtikas piegāde Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu "Rozentovas pamatskola" un "Centrālā pārvalde" vajadzībām
Iepriekšējs informatīvs paziņojums vai periodisks informatīvs paziņojums, ko izmanto tikai informācijai
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsPārtikas piegāde Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu "Rozentovas pamatskola" un "Centrālā pārvalde" vajadzībām
AprakstsPārtikas piegāde Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu "Rozentovas pamatskola" un "Centrālā pārvalde" vajadzībām
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija