2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dėl vykdomos rinkos konsultacijos "DI fabriko infrastruktūros esamame duomenų centre projektavimo ir įrengimo"
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 51000000 Uzstādīšanas pakalpojumi (izņemot programmatūru)
Papildu klasifikācija (cpv): 32300000 Televīzijas un radiouztvērēji, skaņas vai videoattēla ierakstīšanas vai reproducēšanas aparatūra, 42510000 Siltummaiņi, gaisa kondicionēšanas un dzesēšanas iekārtas un filtrēšanas ierīces, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 50413200 Ugunsdzēšanas aprīkojuma remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi, 50710000 Ēku elektrotehnisko un mehānisko iekārtu remonta un uzturēšanas pakalpojumi, 51110000 Elektrisko iekārtu uzstādīšanas pakalpojumi, 64221000 Iekšējo savienojumu pakalpojumi, 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi, 72250000 Sistēmas un atbalsta pakalpojumi