149559-2026 - Konkurss
Lietuva – Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi – Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros Šiaulių mieste pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros Šiaulių mieste pirkimas
Apraksts: Pirkimo objektas skaidomas į atskiras pirkimo objekto dalis: 1. I pirkimo dalis. Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Šiaulių miesto Vyturių (šiaurės vakarų dalis) kvartale. 2. II pirkimo dalis. Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Šiaulių miesto Lieporių-Šventupio (vakarinė dalis) kvartale, M. Mažvydo ir Lizdeikos g. 3. III pirkimo dalis. Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Šiaulių miesto Gubernijos-Medelyno kvartale. Sutarčiai taikomas fiksuoto įkainio būdas.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: I pirkimo dalis. Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Šiaulių miesto Vyturių (šiaurės vakarų dalis) kvartale.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: II pirkimo dalis. Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Šiaulių miesto Lieporių-Šventupio (vakarinė dalis) kvartale, M. Mažvydo ir Lizdeikos g.
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: III pirkimo dalis. Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Šiaulių miesto Gubernijos-Medelyno kvartale.
Iekšējais identifikators: 3