See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: LNB Repozitārija ēkas “Raksti” Silakrogs Ropažu novads energoefektivitātes paaugstināšana
Apraksts: LNB Repozitārija ēkas “Raksti” Silakrogs Ropažu novads energoefektivitātes paaugstināšana
Iekšējais identifikators: LNB2024/23/AF
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: LNB 2024/23/AF