2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Chirurginės rentgeno sistemos C lankas
Apraksts: Perkamas chirurginės rentgeno sistemos C lankas - 1 vnt.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33111000 Rentgena aparāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0