15511-2026 - Rezultāts
Lietuva – Vēja enerģijas ģeneratoru komplekss – NUTRAUKTAS (PASIŪLYMŲ NETEIKTI) Vėjo elektrinės (-ių), kuri (-ios) yra geografiškai nutolusi (ios) Lietuvos Respublikos teritorijoje nuo gaminančio vartotojo elektros energijos.......
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: NUTRAUKTAS (PASIŪLYMŲ NETEIKTI) Vėjo elektrinės (-ių), kuri (-ios) yra geografiškai nutolusi (ios) Lietuvos Respublikos teritorijoje nuo gaminančio vartotojo elektros energijos.......
Apraksts: Atviro konkurso (supaprastintas pirkimas)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31121340 Vēja enerģijas ģeneratoru komplekss
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0