156582-2026 - Rezultāts
Lietuva – Informācijas tehnoloģiju programmatūras tehniskā uzturēšana – Policijos registruojamų įvykių registro (PRĮR) modernizavimo techninės priežiūros paslaugas.
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Policijos registruojamų įvykių registro (PRĮR) modernizavimo techninės priežiūros paslaugas.
Apraksts: – įsigyti PRĮR modernizavimo techninės priežiūros paslaugas, apimančias Diegėjo modernizuojamos informacinės sistemos atitikties ją reglamentuojančių teisės aktų ir PRĮR modernizavimo techninės specifikacijos reikalavimams priežiūrą ir kontrolę.
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72267100 Informācijas tehnoloģiju programmatūras tehniskā uzturēšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Policijos registruojamų įvykių registro (PRĮR) modernizavimo techninės priežiūros paslaugos
Apraksts: Pirkimo tikslas – įsigyti PRĮR modernizavimo techninės priežiūros paslaugas, apimančias Diegėjo modernizuojamos informacinės sistemos atitikties ją reglamentuojančių teisės aktų ir PRĮR modernizavimo techninės specifikacijos reikalavimams priežiūrą ir kontrolę.
Iekšējais identifikators: 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi