157729-2026 - Konkurss
Lietuva – Atkritumu apglabāšana un pārstrāde – Atliekų tvarkymo paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Atliekų tvarkymo paslaugos
Apraksts: Nepavojingų ir pavojingų atliekų tvarkymo paslaugos
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90510000 Atkritumu apglabāšana un pārstrāde
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Gatvių valymo liekanų (sąšlavų) šalinimas
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Nepavojingų atliekų tvarkymas
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Pavojingų atliekų tvarkymas
Iekšējais identifikators: 3