158802-2024 - Konkurss
Lietuva – Autotransporta pakalpojumi – KELEIVIŲ PERVEŽIMO VIETINIO (MIESTO IR PRIEMIESTINIO) REGULIARAUS SUSISIEKIMO MARŠRUTAIS KLAIPĖDOS MIESTE IR RAJONE PASLAUGŲ PIRKIMAS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: KELEIVIŲ PERVEŽIMO VIETINIO (MIESTO IR PRIEMIESTINIO) REGULIARAUS SUSISIEKIMO MARŠRUTAIS KLAIPĖDOS MIESTE IR RAJONE PASLAUGŲ PIRKIMAS
Apraksts: Perkamos Keleivių pervežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais Klaipėdos mieste ir rajone paslaugos. Pirkimas skaidomas į 4 dalis. Tiekėjas turi atitikti pirkimo sąlygose nustatytus kvalifikacinius reikalavimus, o pasiūlymas - techninės specifikacijos reikalavimus.
Iekšējais identifikators: 703593
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Pirkimo vykdymo procedūra aprašyta konkurso sąlygose, pridėta prie viešojo pirkimo. Pirkimas skaidomas į 4 pirkimo dalis.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60100000 Autotransporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 pirkimo dalis
Apraksts: I pirkimo dalį sudaro maršrutai Nr. 3,4,4A,14,22,5B
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 pirkimo dalys
Apraksts: II pirkimo dalį sudaro maršrutai Nr. 2,12,1A,12A,17,18,22B
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 pirkimo dalis
Apraksts: III pirkimo dalį sudaro maršrutai Nr. 2A,13,14A,21,21A, 30, M31, M32
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4 pirkimo dalis
Apraksts: IV pirkimo dalį sudaro maršrutai Nr. M8/M6