159489-2026 - Konkurss
Lietuva – Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi – Tiesioginių išmokų ir kitų Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano intervencinių priemonių poveikio ūkių pajamoms ir atsparumui vertinimo paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Tiesioginių išmokų ir kitų Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano intervencinių priemonių poveikio ūkių pajamoms ir atsparumui vertinimo paslaugos
Apraksts: Perkamų paslaugų aprašymas yra pateiktas pirkimo dokumentuose.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79419000 Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0