160785-2026 - Konkurss
Latvija – Elektrība – Elektroenerģijas piegāde Ventspils valstspilsētas pašvaldības vajadzībām
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Elektroenerģijas piegāde Ventspils valstspilsētas pašvaldības vajadzībām
Apraksts: Elektroenerģijas piegāde Ventspils valstspilsētas pašvaldības vajadzībām
Iekšējais identifikators: VVP2023/3
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000