161317-2024 - Rezultāts
Latvija – Biroju uzkopšanas pakalpojumi – Telpu uzkopšana Tieslietu ministrijas, Valsts zemes dienesta, LR Uzņēmumu reģistra, Valsts probācijas dienesta, Datu valsts inspekcijas un Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācija vajadzībām
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Telpu uzkopšana Tieslietu ministrijas, Valsts zemes dienesta, LR Uzņēmumu reģistra, Valsts probācijas dienesta, Datu valsts inspekcijas un Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācija vajadzībām
Apraksts: Telpu uzkopšana atbilstoši nolikumā noteiktajām prasībām
Iekšējais identifikators: TM 2023/27
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90919200 Biroju uzkopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācija