164691-2024 - Rezultāts
Lietuva – Izglītības un mācību pakalpojumi – NVŠ MOKYTOJŲ PASLAUGOS
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: NVŠ MOKYTOJŲ PASLAUGOS
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti mokytojų paslaugas neformaliojo vaikų švietimo (toliau NVŠ) veiklai vykdyti. NVŠ veikla bus vykdoma pagal patvirtintą programą „Lietuvos šaulių sąjungos jaunųjų šaulių ugdymo programa“.
Iekšējais identifikators: 711441
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 80000000 Izglītības un mācību pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: NVŠ MOKYTOJŲ PASLAUGOS Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių (Alytaus apskr.) 1-oji rinktinėje
Apraksts: NVŠ veikla bus vykdoma pagal patvirtintą programą „Lietuvos šaulių sąjungos jaunųjų šaulių ugdymo programa“ . NVŠ būrelis vedamas dviem periodais: 2024 m. pavasario – vasaros laikotarpiu ir 2024 m. rudens – žiemos laikotarpiu. Tikslias būrelio datas, vaikų skaičių ir/ar sąrašą, mokyklas ar tikslius adresus (jei būrelis vyksta ne mokykloje), kuriuose bus vykdoma būrelio veikla ir kitą informaciją, suderintą su šių mokyklų administracija (jei būrelis vyksta mokykloje) ir reikalingą būrelio veiklai pagal NVŠ reikalavimus vykdyti bei pagrindinei sutarčiai sudaryti, pateikia tiekėjas pasirašant pagrindinę sutartį, su pirkimą laimėjusiais tiekėjais bus sudaromos preliminarios sutartys. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: NVŠ MOKYTOJŲ PASLAUGOS Vytauto Didžiojo šaulių (Kauno apskr.) 2-oji rinktinėje
Apraksts: NVŠ veikla bus vykdoma pagal patvirtintą programą „Lietuvos šaulių sąjungos jaunųjų šaulių ugdymo programa“. NVŠ būrelis vedamas dviem periodais: 2024 m. pavasario – vasaros laikotarpiu ir 2024 m. rudens – žiemos laikotarpiu. Tikslias būrelio datas, vaikų skaičių ir/ar sąrašą, mokyklas ar tikslius adresus (jei būrelis vyksta ne mokykloje), kuriuose bus vykdoma būrelio veikla ir kitą informaciją, suderintą su šių mokyklų administracija (jei būrelis vyksta mokykloje) ir reikalingą būrelio veiklai pagal NVŠ reikalavimus vykdyti bei pagrindinei sutarčiai sudaryti, pateikia tiekėjas pasirašant pagrindinę sutartį, su pirkimą laimėjusiais tiekėjais bus sudaromos preliminarios sutartys. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija".
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: NVŠ MOKYTOJŲ PASLAUGOS Vakarų (jūros) šaulių (Klaipėdos apskr.) 3-ioji rinktinėje
Apraksts: NVŠ veikla bus vykdoma pagal patvirtintą programą „Lietuvos šaulių sąjungos jaunųjų šaulių ugdymo programa“. NVŠ būrelis vedamas dviem periodais: 2024 m. pavasario – vasaros laikotarpiu ir 2024 m. rudens – žiemos laikotarpiu. Tikslias būrelio datas, vaikų skaičių ir/ar sąrašą, mokyklas ar tikslius adresus (jei būrelis vyksta ne mokykloje), kuriuose bus vykdoma būrelio veikla ir kitą informaciją, suderintą su šių mokyklų administracija (jei būrelis vyksta mokykloje) ir reikalingą būrelio veiklai pagal NVŠ reikalavimus vykdyti bei pagrindinei sutarčiai sudaryti, pateikia tiekėjas pasirašant pagrindinę sutartį, su pirkimą laimėjusiais tiekėjais bus sudaromos preliminarios sutartys. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: NVŠ MOKYTOJŲ PASLAUGOS Suvalkijos šaulių (Marijampolės apskr.) 4-oji rinktinėje
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: NVŠ MOKYTOJŲ PASLAUGOS Alfonso Smetonos šaulių (Panevėžio apskr.) 5-oji rinktinėje
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: NVŠ MOKYTOJŲ PASLAUGOS Gen. P. Plechavičiaus šaulių (Šiaulių apskr.) 6-oji rinktinėje
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: NVŠ MOKYTOJŲ PASLAUGOS LDK Kęstučio šaulių (Tauragės apskr.) 7-oji rinktinėje
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: NVŠ MOKYTOJŲ PASLAUGOS Žemaitijos šaulių (Telšių apskr.) 8-oji rinktinėje
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: NVŠ MOKYTOJŲ PASLAUGOS Plk. Prano Saladžiaus šaulių (Utenos apskr.) 9-oji rinktinėje
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: NVŠ MOKYTOJŲ PASLAUGOS Karaliaus Mindaugo šaulių (Vilniaus apskr.) 10-oji rinktinėje
Iekšējais identifikators: 10