See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: “Mobilo sakaru pakalpojuma iegāde”
Apraksts: “Mobilo sakaru pakalpojuma iegāde”
Iekšējais identifikators: VALIC2026/001/BN-P-AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64212000 Mobilo telefonu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000