165006-2024 - Rezultāts
Lietuva – Automobiļu remonta un apkopes pakalpojumi – 1 Konkretus pirkimas. Jurbarko ir Šakių r. PK tarnybinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 1 Konkretus pirkimas. Jurbarko ir Šakių r. PK tarnybinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugos
Apraksts: Pavadinimas (lietuvių kalba)1 Konkretus pirkimas. Jurbarko ir Šakių r. PK tarnybinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugos: Aprašymas (lietuvių kalba)Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariato Jurbarko ir Šakių r. PK Tarnybinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugos.
Iepriekšējs paziņojums: 641173-2023
Iekšējais identifikators: 705918
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 50112000 Automobiļu remonta un apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 34300000 Detaļas un piederumi transportlīdzekļiem un to dzinējiem
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 Konkretus pirkimas. Jurbarko r. PK tarnybinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugos
Apraksts: Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato – I Pirkimo objekto dalis, tarnybinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugos Jurbarke.
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 4 500 stundas
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 1 Konkretus pirkimas. Šakių r. PK tarnybinių trasporto priemonių tenchninės priežiūros ir remonto paslaugos
Apraksts: Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariato –II Pirkimo objekto dalis, tarnybinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugos Šakiuose.
Iekšējais identifikators: 2
Daudzums: 4 800 stundas