2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Bendra, atvira elektroninio bilieto sistema Šiaulių regiono viešajame transporte
Apraksts: Bendra, atvira elektroninio bilieto sistema Šiaulių regiono viešajame transporte
Iekšējais identifikators: 713320
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: Tarptautinės vertės pirkimas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72211000 Sistēmu un lietotāju programmatūras programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000